

24/05/2024 | 11:44 ⇒ 13:51 | Autor: RTRS
Vuković zbog uvreda "odjavio" BiH
Nakon finalne utakmice Kupa BiH i brojnih uvredljivih komentara u javnosti, fudbaler banjalučkog Borca David Vuković odlučio je da se ne pojavi na okupljanju reprezentacije BiH za predstojeće utakmice s Engleskom i Italijom.

David Vuković (foto: FK Borac)
- Donio sam odluku da se zbog pritiska javnosti i raznih komentara poslije utakmice sa Zrinjskim ne pojavim na okupljanju reprezentacije i smatram da je tako najbolje za sve navijače - rekao je Vuković.
- Mislim da nakon novonastalih dešavanja ne mogu pomoći reprezentaciji, jer nisam u mogućnosti da budem dovoljno ckoncentrisan i da dam svoj maksimum na terenu, na treninzima, kao i na samim utakmicama - poručio je mladi igrač.
Reprezentaciji BiH, dodao je, želi svu sreću na prijateljskim utakmicama kao i u budućim takmičenjima.