27/05/2024 |  10:18 ⇒ 12:31 | Autor: RTRS

Rukometaši Borca osvojili Kup BiH (VIDEO)

Rukometaši Borca osvojili su Kup BiH. Izabranici Irfana Smajlagića su u finalu, koje je igrano u Banjaluci pobijedili trebinjski Leotar rezultatom 31:19.
Rukometaši Borca - Foto: RTRS
Rukometaši BorcaFoto: RTRS

Pet godina je trebalo rukometašima Borca da vrate pehar Kupa BiH u Banjaluku. A u finalnoj utakmici Leotaru su od početka dali do znanja da će pehar otići u njihove vitrine.

Odličan start imali su domaći rukometaši, i nakon nešto više od pet minuta igre imali su prednost od 5:0. Bili su rukometaši Borca dosta bolji protivnik tokom cijelog prvog poluvremena, a na odmor su otišli sa vodstvom od šest razlike, 14:8.

Ista slika i u drugom poluvremenu. Borac nastavlja sa odličnom igrom da povećava prednost iz minuta u minut, i meč mirno privodi kraju.

Јunak pobjede bio je Vladan Đurđević, koji je postigao 11 golova, U Leotaru Đorđe Racković postigao je šest.