

28/05/2024 | 16:02 | Autor: RTRS
Vukić-Delević: Promocija srpskih tradicionalnih vrijednosti
U Beogradu je juče održan sastanak direktorice Fondacije za srpski narod i državu Tatjane Vukić da direktorom Centra demokratskih inicijativa Banjaluka Stefanom Delevićem gdje je dogovorena saradnja ove dvije organizacije koja će se u budućnosti odvijati na relaciji Banjaluka-Beograd.

Tatjana Vukić i Stefan DelevićFoto: Ustupljena fotografija
- Svaki Srbin u Republici Srpskoj Beograd smatra svojim glavnim gradom. Vizija i rad predsjednika Vučića, kao i pomoć Republici Srpskoj, nas koji poštujemo njegov radi čini boljim Srbima i društveno korisnim radnicima - naveo je Delević.
Promocija srpskih tradicionalnih vrijednosti osnovni je cilj ove dvije organizacije.
Rukovodstvo i članovi Centra demokratskih inicijativa Banjaluka učestvovaće na Akademiji mladih lidera koja kreće sa radom sredinom jula i biće održana na Paliću u organizaciji Fondacije za srpski narod i državu.