13/08/2024 |  21:13 ⇒ 21:13 | Autor: TANЈUG

Fudbaleri Crvene zvezde protiv Bodo Glimta u plej-ofu za plasman u Ligu šampiona

Fudbaleri Crvene zvezde igraće protiv norveškog Bodo Glimta u plej-ofu za plasman u Ligu šampiona.
FK Crvena zvezda - Foto: RTRS
FK Crvena zvezdaFoto: RTRS

Bodo Glimt je večeras na svom terenu savladao poljsku Јagjeloniju rezultatom 4:1 u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za LŠ. U prvom duelu odigranom prošle nedjelje u Poljskoj bilo je 1:0 za norveški klub.

Јagjelonija je povela u četvrtom minutu golom Hesusa Imaza, ali je Bodo Glimt preokretom stigao do ubjedljive pobjede. Dva gola za šampiona Norveške postigao je Sondre Brunstad Fet u 34. i 56. minutu, a po jednom u listu strelaca upisali su se Isak Mata u 38. i Kasper Hog u 71. minutu.

Prvi meč plej-ofa za plasman u LŠ između Bodo Glimta i Crvene zvezde biće odigran 20. avgusta u Norveškoj, a revanš duel je na programu osam dana kasnije u Beogradu.