latinica  ћирилица
20/03/2025 |  10:46 ⇒ 11:00 | Autor: RTRS

Četvrta etapa trke "Beograd Banjaluka" startuje iz Doboja

Sada je i zvanično, Doboj će biti domaćin starta posljednje, četvrte etape 19. izdanja međunarodne biciklističke trke "Beograd Banjaluka". Ova etapa, duga 135 kilometara, vozi se 26. aprila i završava u Banjaluci.
Kuvalja i Kalenić - Foto: RTRS
Kuvalja i KalenićFoto: RTRS

- Veoma sam ponosan što smo četvrti put u Doboju. Saradnja sa gradom je na odličnom nivou. Iako je izazovna godina za trku, Doboj nam je dosta pomogao. Siguran sam da će, kao i svaki put, lijepa slika otići iz ovog grada. Na ovoj etapi imamo tri brdska uspona, biće izazov za bicikliste, bilo je dosta i padova, ali najbolji će je savladati - rekao je direktor trke Vladimir Kuvalja.

Grad Doboj i ove godine potrudiće se da bude dobar domaćin, poručila Dijana Kalenić, zamjenik gradonačelnika Doboja.

- Trudimo se da budemo dobri domaćini, jer smo grad sporta. Ova manifestacija je upotpunila naš sportski sadržaj, a i narednih godina ćemo biti uz ovu trku. S radošću ćemo dočekati bicikliste i poželiti im sreću na putu ka Banjaluci - istakla je Dijana Kalenić.