

22/07/2025 | 07:55 | Autor: SRNA
Kragujevac: Uhapšen muškarac koji je pucao po ulicama
U Kragujevcu je uhapšen muškarac koji je pucao iz automatske puške u pravcu jedne kuće i kod koga je pronađen arsenal oružja i municije, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije.

Policija Srbije (Foto: TANJUG/ JADRANKA ILIĆ/bs)
Policija je po prijavi građana izašla na lice mjesta i savladala četrdesetogodišnjeg M. Ј. iz Valjeva. Na licu mjesta zatečena je i osoba da povredama, najvjerovatnije nanijetim oštrim predmetom.
Osim puške, kod njega su pronađena dva noža, ručna bomba, kesa za sada neutvrđenom količinom municije, ranac u kojem se nalazila municija. Pretresom vozila koje koristi, takođe su pronađeni nož i sjekira.
Policija u saradnji sa nadležnim tužilaštvom intenzivno radi na utvrđivanju svih okolnosti ovog događaja.
Beogradski mediji navode da se bivši muž pojavio u dvorištu porodične kuće svoje nekadašnje supruge i zapucao.