DNEVNIK 2: Amerika ukinula sankcije zvaničnicima Srpske

- Amerika ukinula sankcije Miloradu Dodiku, Željki Cvijanović, Nenadu Stevandiću... Ukinute sankcije za 30 fizičkih i više pravnih lica.
- Dodik zahvalan predsjedniku Trampu i njegovim saradnicima - ispravili su veliku nepravdu prema Srpskoj.
- Cvijanovićeva u Parizu: razgovori sa francuskim predsjednikom Emanuelom Makronom.
- Republika Srpska u Izvještaju Savjetu bezbjednosti: zaustaviti autokratsku vladavinu samozvanih stranaca u BiH.
- Najznačajnije poruke Međunarodne konferencije o bezbjednosti u Minsku: zaustaviti političke izolacije, podržati multipolarni svijet!
- Mještani i predstavnici boračkih organizacija iz Kotor Varoša traže od institucija da ne dozvole okupljanje Bošnjaka u naselju Grabovica.
- Novi skandal u Federaciji: za organizovanje maloljetničke prostitucije sedmoro uhapšenih. Među njima, policajci, inspektori i univerzitetski profesor.
Dnevnik 2 je u redovnom terminu od 19.30, a možete ga gledati i na našem portalu.
