latinica  ћирилица
26/11/2025 |  19:45 | Autor: RTS

Mijailović: Biću vječno zahvalan Željku Obradoviću

Predsjednik Košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović istakao je da će, i kao predsjednik i kao prijatelj i kao navijač Partizana, vječno biti zahvalan Željku Obradoviću.
Ostoja Mijailović - Foto: RTRS
Ostoja MijailovićFoto: RTRS

Nakon što je Željko Obradović podnio neopozivu ostavku na mjesto trenera Partizana, na društvenim mrežama se oglasio predsjednik beogradskog kluba Ostoja Mijailović.

On je istakao da će vječno biti zahvalan Obradoviću.

- Željko, obraćam ti se javno sa onim što sam ti rekao i prilikom našeg razgovora. I kao predsjednik i kao prijatelj i kao navijač Partizana, biću ti vječno zahvalan na svemu što si učinio za ovaj klub. I sada, kao odgovoran čovjek kojem je čast iznad svega, kada si povukao potez za koji si uvjeren da je najispravniji. Tvoje naslijeđe u Partizanu i našem sportu je neprevaziđeno i neizbrisivo. U ime Uprave i svih koji čine KK Partizan, neizmjerno ti hvala - napisao je Mijailović na Instagramu.

Drugi mandat Željka Obradovića na klupi Partizana počeo je 2021. godine, a od tada je sa crno-bijelima dva puta osvojio regionalnu ABA ligu i jednom Superligu Srbije.