27/11/2025 | 11:12 ⇒ 13:02 | Autor: RTRS
Sijarto u Palati Republike; Sastanak sa zvaničnicima Srpske (FOTO)
Nakon što je ministru inostranih poslova Mađarske Peteru Sijartu uručen počasni doktorat Univerziteta u Banjaluci, on je stigao u Palatu Republike.

Sastanak u Palati RepublikeFoto: ZIPAPHOTO/Borislav Zdrinja
Sijarta su u Palati dočekala v.d. predsjednika Republike Srpske Ana Trišić Babić, nakon čega je održan sastanak sa zvaničnicima Srpske.
Sastanku u Palati Republike prisustvuju i srpski član Predsjedništva BiH Željka Cvijanović, ministar unutrašnjih poslova Željko Budimir, ministar za naučnotehnološki razvoj i visoko obrazovanje Siniša Karan i lider SNSD-a Milorad Dodik.
Sastanak sa ministrom inostranih poslova i trgovine @peter_szijjarto , razgovor o aktuelnim temama i daljem jačanju prijateljskih veza Republike Srpske i Mađarske. pic.twitter.com/sJOoV6k0hx
— Željka Cvijanović (@Cvijanovic_Z) November 27, 2025
