latinica  ћирилица
05/12/2025 |  15:07 | Autor: RTRS

Rukometaši Borca dočekuju Goražde; Mikić: Poziv navijačima da nas podrže

Rukometaši Borca nakon gotovo mjesec dana igraju utakmicu na domaćem terenu, a protivnik je tim Goražda, u 11. kolu Premijer lige BiH.
RK Borac, konferencija za novinare - Foto: Ustupljena fotografija
RK Borac, konferencija za novinareFoto: Ustupljena fotografija

Mirko Mikić, trener Borca navodi da je njegov tim odigrao ispod nivoa u Tuzli protiv Slobode i da žele da poprave utisak u ovoj utakmici.

- Loš pristup i motivacija su stvari koje nam se ne smiju ponavljati, mi smo favoriti i to moramo da opravdano. Dobro treniramo, što je veoma bitno i potrebno je da to pokažemo sutra. Pozivam navijače da dođu i da nas podrže. Oni nam daju onu dodatnu energiju - rekao je Mikić.

Vlado Draganić, lijevo krilo Banjalučana dodaje da je liga ove sezone izjednačena i da svako svakoga može da pobijedi.

- Goražde je nezgodna ekipa, promijenili su trenera i doveli nekoliko iskusnih igrača. Ali mi igramo kući i mi se pitamo - ističe Draganić.

Utakmica Borac - Goražde igra se u subotu u Sportskoj dvorani "Borik" u Banjaluci sa početkom od 20 časova.