Dodik: Republika Srpska ima ljude koji su joj odani i posvećeni i koji imaju veliko srce

- Iznad svega, pokazala je da probleme, koliko god da su veliki, možemo prevazići kada smo zajedno i kada od njih ne okrećemo glavu. Sagradićemo centre za specijalističke socijalne usluge za djecu i omladinu sa smetnjama u razvoju u Banjaluci, Derventi i Foči i nastavićemo dalje - istakao je Dodik.
Manifestacija “S ljubavlju hrabrim srcima" pokazala je svu veličinu Republike Srpske.
— Milorad Dodik (@MiloradDodik) December 27, 2025
Veličinu u čovječnosti, solidarnosti, karakteru, empatiji, brizi jednih za druge.
Iznad svega, pokazala je da probleme, koliko god da su veliki, možemo prevazići kada smo zajedno i kada od njih ne… pic.twitter.com/CvxYuaAJB6
On je naveo da je u Univerzitetski klinički centar stigao novi linearni akcelerator, jedan od najnaprednijih uređaja za savremenu radioterapiju.
Dodao je i da je najavljen dolazak najboljih vaterpolo reprezentacija svijeta u Trebinje.
- Mladi sportisti iz Zvornika ove nedjelje osvojili su pregršt medalja. Republika Srpska ima ljude koji su joj odani i posvećeni i koji imaju veliko srce - napisao je Dodik na Iksu.

