Održan sastanak SNSD-a u Gradišci, najavljen infrastrukturni zamah

Predsjednik Gradskog odbora SNSD-a i gradonačelnik Gradiške Zoran Adžić zahvalio je lideru ove političke partije Miloradu Dodiku na dosadašnjem trudu i sredstvima koje je Vlada Republike Srpske uložila u mnogobrojne projekte.
Dodik je najavio i dolazak ministara Vlade Srpske u ovaj grad, kao i razgovor sa predstavnicima Gradskog odbora SNSD-a Gradiška, o najznačajnijim projektima i realizaciji istih.
Takođe, na sastanku je najavljen veliki infrastrukturni zamah na području Gradiške, ali i Republike Srpske.
Prisustvovao sam sastanku s predstavnicima Gradskog odbora SNSD-a Gradiška.
— Milorad Dodik (@MiloradDodik) April 20, 2026
Razgovarali smo o projektima bitnim za ovaj grad i Republiku Srpsku i o njihovoj realizaciji. pic.twitter.com/qPR662t6y4
Dodik je izjavio i da SNSD ima državnu odgovornost i ono što radi na međunarodnom planu usmjereno je na to Srpska dobije jedan sasvim drugi predznak.
Podsjetio da će sutra dočekati delegaciju Ruske Federacije koju predvodi zamjenik ministra inostranih poslova, a sa kojom će biti razgovarano o saradnji Republike Srpske i Rusije.
- Ima mnogo pitanja o kojima ćemo razgovarati, a među njima su i geopolitička - rekao je Dodik.
