01/06/2026 | 08:17 ⇒ 08:17 | Autor: RTRS
Policijski službenici osumnjičenog zatekli na mjestu izvršenja krivičnog djela
Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka lišili su juče slobode lice M.Ј. iz Banjaluke, zbog postojanja osnova sumnje da je počinilo četiri krivična djela "razbojništvo".

PolicijaFoto: RTRS
- Policijska uprava Banjaluka je juče u periodu od 10.20 do 10.55 časova zaprimila nekoliko prijava radnika ugostiteljskih objekata, pekare i sportske kladionice da im je nepoznati muškarac prijetio po život i tijelo, a potom otuđio novac i udaljio se u nepoznatom pravcu. Postupajući po navedenoj prijavi policijski službenici su utvrdili da se radi o licu M.Ј. koje je zatečeno i lišeno slobode u ugostiteljskom objektu prilikom izvršenja krivičnog djela - ističe se u saopštenju PU Banjaluka.
Lice M.Ј. će danas nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta uz izvještaj o počinjenim krivičnim djelima biti predato u nadležnost Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.

