26/06/2026 | 09:40 ⇒ 09:40 | Autor: RTRS
U Banjaluci uhapšen pijani pješak zbog neprimjerenog ponašanja
Policija je uhapsila lice iz Banjaluke čiji su inicijali N.S. jer je u pijanom stanju na ulici pokazivalo polni organ.

Policija SrpskeFoto: RTRS
Ispitivanjem je kod uhapšenog utvrđeno 1,41 promila alkohola u krvi, a o svemu je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci.
Ovo lice se sumnjiči da je prekršilo odredbe Zakona o javnom redu i miru i Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja Republike Srpske.
Na području pod kontrolom Policijske uprave Banjaluka juče su evidentirani po jedno krivično djelo i požar, četiri narušavanja javnog reda i mira i 15 saobraćajnih nezgoda.
