Dodik čestitao Dan grada Doboja: Grad ostvario veliku napredak

- Upućujem srdačne čestitke povodom Dana grada, uz želje za dalji napredak, prosperitet i uspjeh - napisao je dodik na Iksu.
Gradonačelniku grada Doboja, predsjedniku Skupštine grada, odbornicima i građanima Doboja upućujem srdačne čestitke povodom Dana grada, uz želje za dalji napredak, prosperitet i uspjeh.
— Milorad Dodik (@MiloradDodik) June 27, 2026
Doboj je grad koji svojim razvojem, privrednim potencijalom i značajnim infrastrukturnim…
Kako je istakao, Doboj je grad koji svojim razvojem, privrednim potencijalom i značajnim infrastrukturnim projektima potvrđuje svoje važno mjesto u Republici Srpskoj.
- S posebnim zadovoljstvom ističem napredak koji je grad ostvario u proteklim godinama, kao i brojne inicijative i projekte koje je gradsko rukovodstvo pokrenulo u nastojanju da unaprijedi kvalitet života svojih građana i obezbijedi bolju budućnost za naredne generacije. Uvjeren sam da ćete i u narednom periodu odgovornim radom nastaviti da stvarate uslove za jačanje privrede i stvaranje što boljih uslova za nova ulaganja i otvaranje novih radnih mjesta - dodao je Dodik.
On je izrazio iskrene želje da Doboj nastavi putem napretka, stabilnosti i uspješnog razvoja, na dobrobit svih njegovih građana, ali i cijele Republike Srpske.
