Ćosić: Ne postoji mjesto u Srpskoj gdje nema stradanja našeg naroda (VIDEO)

- Svakog dana treba da se sjetimo ovih žrtava, ne samo prve subote u julu mjesecu. Pozivamo sve naše ljude da 4. jula dođu u Bratunac, da ih niko ne zove, kako bi odali pijetet svim našim žrtvama - istakao je Ćosić.
Sastanku su prisustvovali predsjednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić, predsjednik Vlade Savo Minić, predsjednik SNSD-a Milorad Dodik, ministar rada i boračko-invalidske zaštite Radan Ostojić, predstavnici opština i gradova ove regije, kao i organizacija proisteklih iz Odbrambeno-otadžbinskog rata.
Centralno obilježavanje i pomen za 3.267 poginulih srpskih boraca i civila biće održani 4. jula u Bratuncu.
Podsjećamo, u Istočnom Sarajevu postavljeni su bilbordi sa fotografijama stradale srpske djece u Podrinju i porukom: "U Bratunac se ne zove, u Bratunac se ide".
