latinica  ћирилица
17/08/2026 |  11:03 ⇒ 11:44 | Autor: RTRS

Minić posjetio FK Borac: Vlada obezbijedila čarter let za put Borca na gostovanje Vikinguru (FOTO/VIDEO)

Predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić prisustvovao je danas treningu FK Borca na Gradskom stadionu u Banjaluci te istakao da je Vlada obezbijedila sredstva za čarter let za put Banjalučana na gostovanje Vikinguru.
Savo Minić u posjeti FK Borac - Foto: RTRS
Savo Minić u posjeti FK BoracFoto: RTRS

- Imam dvije obaveze, imam jednu obavezu ispred moje porodice, mog sina, i svih onih koji prate Borac da vas na nekakav način zamolim da pobijedite, da date sve od sebe i da učinite mnogu djecu srećnijom, a naravno sve nas u Republici Srpskoj sve ponosnijim - rekao je predsjednik Vlade.

Foto: RTRS

Istakao je da ima želju da se fudbalerima i navijačima olakša odlazak na utakmicu.

- Vlada Republike Srpske je upravo obezbijedila sredstva za čarter let da što lakše odete i da što lakše pobijedite. Znam da to neće biti lako, ali imam obavezu da vam prenesem jednu veliku podršku - naveo je Minić.

Vjerujem da ćemo se plasirati u grupnu fazu, kaže Minić, i da ćemo ovdje u stadionu na Banjaluci imati veliku fudbalsku predstavu".

Njemu je u znak zahvalnosti uručen dres.

      View this post on Instagram

A post shared by RTRS (@rtrsvijesti)

Tokom srdačnog susreta na terenu, Minić je iskoristio priliku da se i sam oproba u fudbalskim vještinama.

Na oduševljenje prisutnih, uzeo je loptu i okušao sreću šutirajući na gol, čime je na simboličan način poželio sreću banjalučkim crveno-plavima u borbi za nove pobjede.