srpska te voli 728x90
latinica  ћирилица
29/08/2026 |  14:14 ⇒ 14:15 | Autor: RTRS

U požaru u Doboju nastupila materijalna šteta na dva putničko vozila

Policijski službenici Policijske uprave Doboj preduzimaju potrebne mjere i radnje na utvrđivanju izvršioca krivičnog djela "izazivanje opšte opasnosti", a koje se odnosi na izazivanje požara na putničkom vozilu na području grada Doboja.
Policija - Foto: RTRS
PolicijaFoto: RTRS

Naime, Policijskoj stanici Doboj 1 je sinoć, oko 01.20 časova, prijavljeno da je došlo do požara na putničkom vozilu, usljed kojeg su nastala oštećenja i na drugom putničkom vozilu parkiranom u neposrednoj blizini, pri čemu je na oba vozila pričinjena materijalna šteta.

Požar je lokalizovan od strane pripadnika Teritorijalno vatrogasno-spasilačke jedinice Doboj.

Uviđaj su danas izvršili policijski službenici Policijske uprave Doboj zajedno sa inspektorom za eksplozivne materije i poslove zaštite od požara Policijske uprave Doboj.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj koji se izjasnio da navedeno ima obilježje krivičnog djela "izazivanje opšte opasnosti".