29/08/2026 | 19:26 ⇒ 19:28 | Autor: RTRS
Cvijanovićeva prisustvovala "Aleksijadi" u Branešcima kod Čelinca
Srpski član Predsjedništva BiH Željka Cvijanović istakla je da su porodična okupljanja uvijek prilika da se na jednom mjestu sretnu generacije, obnove uspomene i provede vrijeme sa dragim ljudima.

Cvijanovićeva na "Aleksijadi"Foto: Ustupljena fotografija
- Bilo mi je zadovoljstvo da, na poziv dragog prijatelja doktora Zorana Aleksića, danas u Branešcima prisustvujem "Aleksijadi" i budem dio ovog lijepog i tradicionalnog porodičnog druženja. Hvala na pozivu i divnom gostoprimstvu - napisala je Cvijanovićeva na Iksu.
Porodična okupljanja uvijek su prilika da se na jednom mjestu sretnu generacije, obnove uspomene i provede vrijeme sa dragim ljudima.
— Željka Cvijanović (@Cvijanovic_Z) August 29, 2026
Bilo mi je zadovoljstvo da, na poziv dragog prijatelja doktora Zorana Aleksića, danas u Branešcima prisustvujem Aleksijadi i budem dio ovog lijepog i… pic.twitter.com/U9H5Zh5yRO

