Bikovićev film "Hoću muža" 5. marta na programu Festa

U ovoj duhovitoj priči o ljubavi publika će upoznati novinarku Ljubu kojoj se sve u životu odvija po planu: radi kao TV voditeljka i ima uspješnog i bogatog vjerenika Roberta.
Međutim, plan se mijenja kada Ljuba pozajmi telefon od slučajnog prolaznika Sergeja (Miloš Biković).
Ovakva banalna situacija pomutiće životne planove Sergeja i Ljube i pokrenuće seriju neočekivanih događaja.
Iza filma "Hoću muža" stoji autorska ekipa hit komedije "Sluga", koji je najgledaniji ruski film svih vremena, a u kojoj je Biković takođe nosio glavnu rolu, a produkciju potpisuju kuće Peak Media i Start produkcija.
Pored njega, u novoj ljubavnoj komediji gledaćemo i Kristinu Asmus, Marinu Aleksandrovu, Sergeja Gileva, Јuliju Aug, Sergeja Komarova i druge.
Početak redovne bioskopske distrubucije planiran je od 24. marta u svim bioskopima širom Srbije i regiona.
