Nikola Rađen ponovo u Јezeru: 25. juna druženje sa mališanima i najava nove škole plivanja

Tim povodom Nikola Rađen boraviće u Јezeru gdje će se družiti sa mališanima, razgovarati sa budućim polaznicima škole plivanja i zajedno sa načelnicom Ružičić predstaviti detalje ovogodišnjeg programa.
Načelnica Snežana Ružičić istakla je da je prošlogodišnja Škola plivanja izazvala veliko interesovanje djece i roditelja, te da je upravo zbog toga donesena odluka da se projekat nastavi i ove godine.
- Veoma me raduje što Nikola Rađen ponovo dolazi u Јezero i što ćemo zajedno najaviti još jednu Školu plivanja. Prošlogodišnji projekat pokazao je koliko ovakvi sadržaji znače našim mališanima, ne samo kada je riječ o učenju plivanja, već i o razvijanju zdravih navika, druženju i sticanju novih iskustava - rekla je Ružičićeva.
Ona je dodala da su već stvoreni uslovi za prijavu novih polaznika.
- Pripremili smo i online prijavu kako bismo roditeljima olakšali prijavljivanje djece i očekujemo veliko interesovanje. Nadam se da će i ove godine veliki broj mališana iskoristiti priliku da uči od jednog od najuspješnijih sportista regiona - istakla je Ružičićeva.
Podsjećamo, prošlogodišnja Škola plivanja u Јezeru okupila je veliki broj djece iz Јezera, Šipova, Mrkonjić Grada i drugih lokalnih zajednica, a kroz teorijski i praktični dio programa mališani su imali priliku da savladaju osnove plivanja, unaprijede postojeće vještine i nauče više o bezbjednosti u vodi.
Detalji o terminima održavanja škole i načinu prijave biće predstavljeni tokom događaja 25. juna.
