27/06/2026 | 21:15 ⇒ 21:15 | Autor: SRNA
Banjaluka: Žena skočila sa mosta, spasili je građani
Ženska osoba skočila je danas sa Gradskog mosta u Banjaluci i spasena je zahvaljujući građanima koji su se nalazili u blizini, rečeno je u Policijskoj upravi Banjaluka.

Policija SrpskeFoto: RTRS
Iz policije su naveli da im je oko 12.00 časova prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.
- Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći - naveli su iz banjalučke policije.
