01/03/2015 |  09:33 | Autor: RTRS

Postigao četiri gola za 15 minuta (VIDEO)

Fudbaleri Rajo Valjekana savladali su u subotu u susretu 25. kola Primere ekipu Levantea rezultatom 4:2.
Alberto Bueno - Foto: Getty Images
Alberto BuenoFoto: Getty Images

Utakmcu je obilježio napadač pobjedničke ekipe, Španac Alberto Bueno koji je postigao četiri gola.

Međutim, još je fascinantniji način na koji je to uspio. Bueno je postigao sve golove u razmaku od samo 15 minuta!

Bueno nije u subotu imao samo sreće jer je prije toga ove sezone već dao osam pogodaka, ukupno 12 pa se izjednačio s Marijom Mandžukićem na 7. mjestu liste strijelaca. Dobar je napadač, potvrđuje to i da je omladinsku školu pohađao u Real Madridu, u kojem je proveo ukupno osam godina i zabilježio ukupno šest nastupa, piše portal "goal.com".

Španac je tako ušao je i u istoriju , a prije njega je to uspjelo Bebetu u sezoni 1995/96., Brazilac je u dresu Deportiva uništio Albasete s četiri gola u samo šest minuta.

Ekipa Rajo Valjekana je nakon jučerašnje zauzela 10. mjesto na tabeli sa 29 bodova.