23/08/2015 |  00:11 | Autor: RTRS

Partizan slavio u Čačku

Fudbaleri Partizana savladali su Borac u Čačku sa 3:1 u utakmici sedmog kola Superlige Srbije.

"Crno-bijeli" su tako došli do prve pobjede na gostovanjima od početka sezone.

Partizan je do vođstva stigao golom Nikole Trujića u 38 minutu, na 2:0 povisio je Gregor Balažic u 50, da a dilemu oko pobjednika riješio Saša Lukić u 68. minutu. Јedini gol za domaće postigao je Filip Knežević u 70. minutu.

Tim Zorana Milinkovića sada ima 12 bodova i drži treće mjesto na tabeli, sa tri boda manje od Јavora, koji u nedjelju igra sa drugoplasiranom Crvenom zvezdom.

U preostalim utakmicama subotnjeg programa Mladost iz Lučana je slavila na gostovanju kod OFK Beograda sa 1:0, Metalac je pobijedio Spartak u Subotici rezultatom 3:0, dok je duel između Rada i jagodine završen bez golova (0:0).