latinica  ћирилица
NED 10:00Snop

TV NOVOSTI

EU I MI | 15/10/2025 | 09:04
Kako doći do sredstava evropskih fondova, ko mogu biti korisnici i gdje pronaći potrebne informacije?
EU I MI | 11/10/2025 | 14:32
Institucije, istraživači, preduzetnici i organizacije civilnog društva iz Bosne i Hercegovine učestvuju u nizu programa sufinansiranih sredstvima Evropske unije. Koji su primjeri dobre prakse i kakva su iskustva korisnika sredstava EU uključujući izazove sa kojima su se susretali u pripremi i provođenju projekata?
EU I MI | 31/08/2025 | 20:52
Prelazni period primjene EU regulative Mehanizam za prilagođavanje ugljenika na granicama (CBAM) se bliži kraju. Od januara 2026. godine sve obuhvaćene kompanije će imati obavezu da izvještavaju o emisijama štetnih gasova koji su ugrađeni u njihove proizvode, a počinje i kupovina CBAM sertifikata, dok će se plaćanje provoditi od 2027. godine za 2026. godinu. Kakav će uticaj imati nova pravila na izvoznike?
EU I MI | 13/07/2025 | 20:42
Bosna i Hercegovina i Srbija postigle su dogovor da će obnoviti željezničku prugu od Doboja preko Tuzle i Zvornika prema Srbiji i da će zajednički aplicirati prema evropskim i međunarodnim fondovima za sredstva potrebna za rekonstrukciju i modernizaciju ove pruge. Koliko bi privrednicima značilo oživljavanje željezničkog transporta koji je siguran, pouzdan i ekološki prihvatljviji od drumskog?
EU I MI | 28/06/2025 | 21:21
Sporazum o pristupu visokom obrazovanju i prijemu na visoke studije na Zapadnom Balkanu potpisali su lideri zemalja Zapadnog Balkana na samitu inicijative Berlinski proces u oktobru 2024. godine. Kakvo je mišljenje mladih o mobilnosti u regiji i kada bi ovu mogućnost mogli da koriste?

NA PROGRAMU

Sada
07:05
Јutarnji program
Uskoro
10:01
Snop
emisija za poljoprivrednike
10:54
Svijet zdravlja
emisija o zdravstvu 517.
11:24
Dokumentarni film
S one strane duge
11:51
Religijski kalendar
12:00
Dnevnik 1
12:23
TV kalendar
12:30
Iz naše kuhinje 9
kulinarski šou
12:56
Riječ vjere
religijski program
13:32
Snaga života
Porodica Raković
13:54
Čuvari Krajine
Ocijevo
Emisije koje se emituju preko interneta označene su zelenom bojom.
Zbog autorskih prava preko interneta se obično ne emituju filmovi, serije, utakmice i tsl.